Żłobek na ukończeniu

25 października 2016, 13:55, aw
Trwają ostatnie prace w żłobku przy ul. Maczka w Gorzowie. W placówce rozpoczęło się doposażenie sal. Niedługo zostanie wybrany dyrektor i odbędzie się nabór kadry. Natomiast w styczniu rozpocznie się rekrutacja dzieci.

Wielu rodziców było zaniepokojonych budową żłobka przy ul. Maczka na gorzowskim Manhattanie. Jednak uspokajamy – prace idą zgodnie z planem i placówka jest obecnie doposażana. Kupione zostały już stoliki, krzesełka i zabawki. Rozpocznie się też urządzanie kuchni czy stołówki.

Niedługo zostanie ogłoszony konkurs na dyrektora żłobka, który zostanie rozstrzygnięty na przełomie listopada i grudnia. Dopiero dyrektor będzie mógł przeprowadzić nabór kadry do placówki.

Natomiast rodzice będą mogli zacząć składać wnioski o przyjęcie maluchów dopiero w połowie styczniu 2017 roku. Informacja o tym na pewno pojawi się na stronie Urzędu Miasta. Najpierw przyjmowane będą dzieci z list rezerwowych, które nie dostały się do żłobka podczas normalnego naboru. Miejsce w placówce znajdzie łącznie 100 dzieci.  Sam żłobek ruszy dopiero w lutym, kiedy zakończy się rekrutacja maluchów. 


Podziel się


Komentarze
Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Warta Residence Gorzów Wielkopolski