Iversen zostaje, Jensen odchodzi

22 października 2016, 15:50, aw
fot. Marcin Kluwak
Znamy już pierwsze zmiany w składzie Stali Gorzów. W przyszłym sezonie w żółto-niebieskich barwach na pewno nie zobaczymy Michaela Jepsena Jensena.

Od momentu, kiedy Stal Gorzów stanęła na najwyższym stopniu podium drużynowych mistrzostw Polski – wiedzieliśmy, że takiego samego składu nie zobaczymy w sezonie 2017.

Tylko Bartosz Zmarzlik i Krzysztof Kasprzak mieli ważne kontrakty, co spowodowało, że rozpoczęło się spekulowanie kto odejdzie, a kto zostanie w drużynie.

Dzisiaj wiemy już na pewno, że w drużynie zostanie Niels Kristian Iversen. Tę informację przekazał nam Tomasz Dryła podczas Grand Prix w Melbourne.

Z kolei ze Stalą Gorzów, jak podaje Gazeta Pomorska pożegna się Michael Jepsen Jensen, który w przyszłym sezonie będzie jeździł dla drużyny z Częstochowy.

Według Gazety Pomorskiej szykuje się również transferowa wymiana pomiędzy Gorzowem, a Toruniem. Do składu żółto-niebieskich ma dołączyć Martin Vaculik, a do toruńskiej drużyny ma dołączyć Matej Zagar. Chociaż pojawiają się również spekulacje, że Zagar może trafić również do Rybnika.


Podziel się


Komentarze
Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Warta Residence Gorzów Wielkopolski