wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Rozkład jazdy na Dni Gorzowa

30 czerwca 2016, 13:56, aw

Podpowiadamy co, gdzie i kiedy będzie się działo podczas tegorocznych Dni Gorzowa, które potrwają w naszym mieście od piątku do niedzieli. Każdy znajdzie na pewno coś dla siebie.
fot. Anna Warchoł

Tegoroczne świętowanie rozpocznie się w piątek 1 lipca i zakończy w niedzielę 3 lipca. Gorzowianie oraz goście będą mogli bawić się na nadwarciańskich bulwarach oraz błoniach nad Wartą.

Będą koncerty, turnieje sportowe, pokazy oraz parady. Przypominamy również o utrudnieniach i zamkniętym moście Staromiejskim, który zostanie wyłączony z ruchu w sobotę i niedzielę. Więcej o utrudnieniach w ruchu i objazdach przeczytacie TUTAJ

Poniżej przedstawiamy program tegorocznych Dni Gorzowa.

PIĄTEK 1 lipca

Scena główna na błoniach

19:00 - 21:30 Koncert Galowy Festiwalu FOLK PRZYSTAŃ 2016

21:30 – 21:45 Odszpuntowanie Gorzowiaka

21:45 - 23:45 - Koncert zespołu Golec ͧOrkiestra

SOBOTA 2 lipca

Scena główna na błoniach

15:00 - 15:25 muzyka mechaniczna

15:30 - 16:35 Zbigniew Wodecki with Mitch&Mitch Orchestra and Choir

16:45 - 17:30 KoY (plus pokaz mody Natalii Ślizowskiej)

17:40 - 18:45 SARSA

18:50 - I wejście Janusza G.

19:00 - 20:00 Live Orkiestra

20:05 - 20:15 II wejście Janusza G.

20:30 - 22:00 GYPSY KING’S Legend FAMILY

22:15 - Water Show

22:30 - 23:30 Mario Bischin

23:35 - 00:35 Endrju

Scena na Bulwarze Wschodnim

15:00 - 15:50 Gorzowska Orkiestra Dęta

15:50 - 16:20 Klaster

16:25 - 16:55 Dominik Franków

17:00 - 17:40 EMAHO

17:50 - 18:30 MAJOS SQUAD

18:40 - 19:50 THE COLORS

20:00 - 20:40 LiN

20:50 - 21:45 KRÓL

22:00 - 23:00 VOO VOO

NIEDZIELA 3 lipca

Scena główna na błoniach

15:30 - 16:45 Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej/Monika Wolińska/dyrygent, Krzesimir Dębski/prowadzenie, fortepian, Anna Jurksztowicz/wokal

17:00 - 18:00 DUBSKA

18:05 - 19:05 M.I.G

19:10 - 20:10 Grubsza Strona Rabarbaru

20:20 - 21:20 Poparzeni Kawą Trzy

21:30 - 22:30 MROZU

22:45 – Fajerwerki

Scena na Bulwarze Wschodnim

15:30 - 15:50 Introwersja
16:00 - 16:40 Radio Landsberg

16:45 - 17:45 PRZEMEK RAMINIAK QUARTET

18:00 - 18:45 OLD TIMERS

19:00 - 19:40 Żółte Kalendarze

19:50 - 20:50 KAMP!

21:00 - 22:00 Smolik//Kev Fox

ATRAKCJE DODATKOWE

1 lipca

WESOŁE MIASTECZKO, błonia przy Admirze, (od 1 do 3 lipca)

18:00 Rowerem na Dni Gorzowa - przejazd „Rowerowy Gorzów”, start: Stary Rynek

2 lipca

10:00 Zelmer 3x3 Quest (Mistrzostwa Polski w koszykówce 3x3) – turniej koszykówki ulicznej (bulwar Zachodni)

11:00 – 18:00 Speleoklub Gawra Gorzów – ścianka wspinaczkowa (błonia za sceną główną)

12:00 – 20:00 stoisko Stali Gorzów: możliwość kupienia dedykowanych koszulek Dni Gorzowa – Stal Gorzów (przy NoVa Park)

12:00 siatkówka plażowa (plaża miejska)

12:00 – 20:00 „Wyskocz z nudy” – stoisko trampolin „Spring Planet” (pod NoVa Park)

12:00 – 18:00 giełda kolekcjonerów (parking pod Spichlerzem)

12:00 – 20:00 militarne samochody (okolice mostu Staromiejskiego)

12:00 – 20:00 driftowóz (most Staromiejski)

12:00 – 20:00 krótkofalowcy (okolice Dominanty)

12:00 – 20:00 „Eko nad rzeko” (teren przy NoVa Park)

12:00 – 20:00 Klub Młodego Wynalazcy (bulwar Zachodni)

12:00 – 20:00 rękodzielnicy „Made in Gorzów”

12:00 – 20:00 wystawa „Łączą nas ludzie i miejsca – 65-lecie Parafii pw. św Józefa w Gorzowie (bulwar Wschodni)

12:00 – 20:00 wystawa starych samochodów (bulwar Zachodni)

12:00 – 20:00 wystawa „Wspomnienia starego Gorzowa” (most Staromiejski i Dominanta)

12:00 – 20:00 wystawa „Lucynki” (most Staromiejski)

12:00 – 20:00 wystawa kosmicznych statków (pod NoVa Park)

12:30 kosmiczna parada (wymarsz z ul. Grobla)

14:00 – 21:00 harcerskie ognisko -  Chorągiew Ziemi Lubuskiej Związku Harcerstwa Polskiego Hufiec Gorzów Wlkp. (przy plaży miejskiej)

17:00 – 20:00 filmowy fotoprzystanek (nisza przy Bulwar Sport Pub, bulwar Wschodni)

20:30 „Janusz Gorzowski” wraca! Ewy Kozubal i Ewy Bone (bulwar Wschodni)

20:30 odsłonięcie obiektu autorstwa Artura Malewskiego „Near, far, wherewer you are” w ramach projektu Genius Fluminis (bulwar Wschodni)

21:00 Elektroniczne Dni Gorzowa, Alexander Kowalski + Pozytyw Crew (CKN Centrala)

22:00 „Bal w Operze” – spektakl teatralny w reż. Lecha Raczaka i Darii Anfelii (Stary Rynek)

3 lipca

10:00 Zelmer 3x3 Quest (Mistrzostwa Polski w koszykówce 3x3) – turniej koszykówki ulicznej

(bulwar Zachodni)

11:00 – 15:00 (zapisy) wyzwanie Stali Gorzów: „Oddajemy krew bez hamulców”

11:00 – 18:00 Speleoklub Gawra Gorzów - ścianka wspinaczkowa (błonia za sceną główną)

12:00 – 20:00 stoisko Stali Gorzów: możliwość kupienia dedykowanych koszulek Dni Gorzowa – Stal Gorzów (przy NoVa Park)

12:00 – 20:00 „Wyskocz z nudy” – stoisko trampolin „Spring Planet” (pod NoVa Park)

12:00 siatkówka plażowa (plaża miejska)

12:00 – 18:00 smocze łodzie – wyścigi mieszkańców (bulwar Wschodni)

12:00 – 20:00 wystawa „Wspomnienia starego Gorzowa” (most Staromiejski i Dominanta)

12:00 – 20:00 wystawa „Lucynki” - most Staromiejski

12:00 – 20:00 wystawa kosmicznych statków (pod NoVa Park)

12:00 – 20:00 „Eko nad rzeko” (teren przy NoVa Park)

12:00 – 20:00 militarne samochody (okolice mostu Staromiejskiego)

12:00 – 18:00 giełda kolekcjonerów (parking pod Spichlerzem)

12:00 – 20:00 Krótkofalowcy (okolice Dominanty)

12:00 – 20:00 Klub Młodego Wynalazcy (bulwar Zachodni)

12:00 – 20:00 rękodzielnicy „Made in Gorzów”

12:00 – 20:00 wystawa starych samochodów (bulwar Zachodni)

15:00 taneczne tsunami (most Staromiejski)

15:00 parada Teatru Ósmego Dnia „Summit 2.0” (most Staromiejski)

17:00 kapela Retro (Kuna)

21:30 Teatr Ósmego Dnia „Summit 2.0” (Stary Rynek)

Zobacz także


Komentarze