Głosujemy na KoY!

26 kwietnia 2016, 12:28, red
KoY – gorzowska, utalentowana wokalistka ma już na swoim koncie trzy utwory. Ambitna piosenkarka walczy teraz o profesjonalny kontrakt fonograficzny. Możemy jej w tym pomóc – wystarczy wysłać sms-a

KoY - wokalistka w masce. Skąd pomysł na maskę ? - po prostu, żeby wzbudzić ciekawość i rozbudzić wyobraźnie odbiorców.

Kilkadziesiąt godzin temu światło dzienne ujrzał kolejny clip tej coraz bardziej popularnej wokalistki. Rodowita gorzowianka wydała wcześniej clip „Faces” a później „Kruche serce”

"Kruche serce" to już drugi singiel, do którego również powstał klip. Klip zrealizowany przez Intensive Group. Muzykę stworzył Paweł Hołda, Voytek Kochanek (laureat nagrody Grammy) oraz Brian Chua. Do współpracy przy tym klipie producencie zaprosili KS Mirage (instruktorka szkoły wystąpiła w klipie i stworzyła choreografie Natalia Wasiak), stylizacja KoY stworzona została przez uczestniczkę I edycji Project Runway - Natalie Ślizowską.

Teraz pora na trzeci utwór KoY - Hide and Seek. Jego premiera zbiegła się z radiowym konkursem "Przebojem Na Antenę 2016" w Radiu Zachód. Laureat konkursu będzie miał szansę powalczyć o kontrakt fonograficzny w konkursie ogólnopolskim .Chcąc zagłosować na utwór wystarczy wysłać SMS o treści RZ.PRZEBOJEM KOY , na numer 7148, koszt SMS 1,26 zł z VAT.

Głosować można do 14 maja. W każdą sobotę w "Mniej więcej lista" wyniki cząstkowe.  


Podziel się


Komentarze
Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Warta Residence Gorzów Wielkopolski