Dobre występy zawodników Admiry

19 kwietnia 2016, 12:10, inf. prasowa
Kajakarze KS Admira Gorzów wygrywa zawody w niemieckim Eisenhuttenstadt. Gorzowscy kajakarze byli bezkonkurencyjni i wygrywali praktycznie w każdej kategorii wiekowej.

16 kwietnia 2016 roku zawodnicy Klubu Sportowego „Admira” Gorzów Wlkp. wzięli udział w Konsultacji Ogólnorozwojowej w Eisenhuttenstadt (Niemcy) o nazwie 40. Mehrkampfpokal. Wzięło w niej udział 120 zawodników z 6 klubów niemieckich oraz KS „Admira”. Sprawdzian polegał na starcie w poszczególnych konkurencjach: bieg na 1500m chłopcy i 800m dziewczęta, bieg sprinterski 30m, rzut kulą, wyciskanie i dociąganie sztangi przez 2 min oraz wyścig kajakowy na dystansie 2000m. Zawodnicy zdobywali punkty za wyniki osiągnięte w poszczególnych konkurencjach a suma punktów dawała wynik końcowy.

1 - miejsce - Klub Sportowy "Admira" Gorzów Wielkopolski - 66 pkt.

2 - miejsce - KC Eisenhuttenstadt - 58 pkt.

3 - miejsce - KC Potsdam - 49 pkt.

4 - miejsce - Eberswalder SV - 41 pkt.

5 - miejsce - KV Peitz - 17 pkt.

6 - miejsce - BW Wusterwitz - 15 pkt.

7 - miejsce - KV Neuruppin - 13 pkt.

Wyniki indywidualne uzyskane przez zawodników KS „Admira” Gorzów Wlkp.

Kajakarki:

Rocznik 1999/2000:

1 miejsce - Natalia Szymaniak -  394,5 pkt.

2 miejsce - Kamila Kamińska - 361,3 pkt.

Rocznik 2002:

1 miejsce - Julia Szafrańska - 354,8 pkt.

3 miejsce - Alicja Grbowska - 301,8 pkt.

4 miejsce - Iga Siewruk - 156,5 pkt.

Rocznik 2003:

2 miejsce - Klaudia Stankiewicz - 309,3 pkt.

3 miejsce - Donata Gierłowska - 261,3 pkt.

Rocznik 2004:

1 miejsce - Olga Gałęzka - 231,7 pkt.

5 miejsce - Magdalena Bracik - 133,2 pkt.

Rocznik 2005: 

7 miejsce - Natalia Tiuchtiej - 110,2 pkt.

Rocznik 2007:

7 miejsce - Zuzanna Rynkiewicz - 57,1 pkt.

 

Kajakarze

Rocznik 1999-2001:

1 miejsce - Fryderyk Fulko - 524,9 pkt.

2 miejsce - Łukasz Potoczny - 513,7 pkt.

3 miejsce - Kamil Szyszko - 494,6 pkt.

Rocznik 2002:

2 miejsce - Paweł Ferensztajn - 369,2 pkt.

Rocznik 2003:

3 miejsce - Sebastian Żuk - 252,1 pkt.

4 miejsce - Jakub Kozieł - 223,8 pkt.

5 miejsce - Krystian Kułaga - 157,2 pkt.

Rocznik 2004:

4 miejsce - Konrad Pawłowski - 181,5 pkt.

5 miejsce - Tomasz Burko - 170,9 pkt.

6 miejsce - Aleks Szkuta - 157,0 pkt.

7 miejsce - Matusz Witkowski - 127,3 pkt.

8 miejsce - Piotr Bieńko - 123,3 pkt.

9 miejsce - Matusz Łazorczyk - 115,3 pkt.

10 miejsce - Adam Łaputa - 104,5 pkt.

11 miejsce - Maciej Potocki - 102,9 pkt.

Rocznik 2005: 

4 miejsce - Wojciech Ratajczak - 184,9 pkt.

5 miejsce - Ignacy Mulczyński - 160,5 pkt.

6 miejsce - Karol Hajduk - 63,6 pkt.

Rocznik 2006:

7 miejsce - Adam Andruch - 107,8 pkt.

8 miejsce - Brian Staszczyk - 96,4 pkt.

10 miejsce - Marcel Dudziński - 53,7 pkt.

11 miejsce - Kornel Widurski - 45,0 pkt.

12 miejsce - Klaudiusz Paszkowski - 41,4 pkt.

 

Kanadyjkarze:

Rocznik 2001:

1 miejsce - Dawid Inglot - 433,8 pkt.

2 miejsce - Olaf Kozubal - 345,2 pkt.

Rocznik 2002:

2 miejsce - Michał Filipczuk - 312,3 pkt.

4 miejsce - Piotr Skibiński - 252,3 pkt.


Podziel się


Komentarze




Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Warta Residence Gorzów Wielkopolski