Cocktail Boys w IV edycji programu Disco Star

30 marca 2016, 14:50, red
Cocktail Boys to gorzowski zespół, który możemy oglądać w telewizyjnych show Disco Star, emitowanym w Polo TV. Formacja powstała pod koniec 2014 roku, coverując największe hity nurtu disco polo w poprockowych aranżach.

Zespół kilkakrotnie pokazał się w Gorzowie, grając chociażby na Dniach Gorzowa, Powiatowych Smakach, Moto Racing Show czy miejskim sylwestrze na bulwarze. W skład zespołu wchodzą gorzowscy muzycy, znani na co dzień z projektów muzycznych w innych zespołach, teatrze czy jazzclubie, tacy jak: Daniel Maternik, Andrzej Jóźwiak, Przemek Szulc, Piotr Wasyłeńko, Karol Wiśniewski oraz Jarosław Pikuła, który jest wokalistą i liderem zespołu.

Udział Cocktail Boys w programie Disco Star nie jest przypadkowy. Biorąc pod uwagę fakt, iż program jest swtorzony dla wykonawców disco polo, daje on możliowść zaprezentowania również poprockowej odsłony gatunku. Emisja IV edycji rozpoczęła się 12 marca i potrwa do końca maja. Obecnie program jest na etapie precastingów. Występ zespołu Cocktail Boys będzie można zobaczyć na antenie Polo TV w najbliższą sobotę, 2 kwietnia o godz. 18.00.

FotoreportażPodziel się


Komentarze
Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Warta Residence Gorzów Wielkopolski