Sarsa na Dniach Gorzowa

29 marca 2016, 20:34, Anna Warchoł
Znamy kolejną muzyczną gwiazdę tegorocznych Dni Gorzowa. Tym razem na scenie na gorzowskich błoniach zaprezentuje się wokalistka młodego pokolenia – Sarsa, która znana jest z przeboju „Naucz mnie”.

Odliczamy już dni do tegorocznego święta miasta, które odbędzie się w terminie 1-3 lipca na nadwarciańskich błoniach i bulwarach. Im bliżej do trzydniowej imprezy, tym więcej szczegółów poznajemy.

Do tej pory poznaliśmy dwa zespoły, które wystąpią na tegorocznych Dniach Gorzowa, a będzie to Golec uOrkiestra oraz zespół MIG. Teraz przyszedł czas na odsłonięcie kolejnej karty.

Antykwariat szkolny

Portalowi gorzowianin.com udało się ustalić, że na Dniach Gorzowa zobaczymy również Sarsę, czyli wokalistkę młodego pokolenia i wschodzącą gwiazdę polskiej sceny muzycznej. Sarsa, a raczej Marta Markiewicz wystąpi na gorzowskich błoniach w sobotę 2 lipca. Artystka występ w Gorzowie potwierdziła na swojej oficjalnej stronie.

Sarsa swój debiutancki album wydała 28 sierpnia 2015. Album pod tytułem „Zapomnij mi” znalazł się na 2. miejscu na liście OLiS i uzyskał status złotej płyty. Wydawnictwo promowały single: „Naucz mnie”, który przez sześć tygodni z rzędu zajmował 1. miejsce na liście AirPlay i został certyfikowany diamentem, „Indiana”, który pokrył się złotem oraz „Zapomnij mi”, notowany na 6. miejscu na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże