wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.

Wiadomości

Pewne zwycięstwo w Gryfinie

5 marca 2016, 23:07, Dawid Lis

Piłkarze ręczni Kancelarii Andrysiak Stal Gorzów odnieśli kolejne zwycięstwo. Żółto-niebiescy tym razem na wyjeździe pewnie pokonali Energetyka Gryfino.

Mecz zaczął się od trafienia Wojciecha Dadeja. Dla tego zawodnika gospodarzy był to jednak krótki występ, bo już w dziewiątej minucie ujrzał on czerwoną kartkę za brutalny faul na Dariuszu Zającu. I to osłabienie zdecydowanie nie ułatwiło gry miejscowym.

Od początku dobrze w bramce Stali spisywał się Krzysztof Nowicki, a w ofensywie skuteczny był Marek Baraniak. Swoje dorzucali także pozostali zawodnicy, a dobra postawa żółto-niebieskich w obronie pozwoliła im szybko wypracować sobie kilka bramek przewagi.

Do przerwy nasi zawodnicy prowadzili 16:8. Po zmianie stron Stal nadal robiła swoje, a przez kilkanaście minut gospodarze mieli problem z oddaniem skutecznego rzutu. Ostatecznie po zmianach, które przeprowadził trener Janusz Szopa, przewaga żółto-niebieskich nieco się zmniejszyła.

Zmiany i straty nie zmieniły jednak tego, co było pewne już po kilku minutach - kolejne zwycięstwo Stali stało się faktem. To już 20. wygrana żółto-niebieskich.

- Bardzo dobrze zagraliśmy w obronie: w pierwszej połowie 3-2-1, w drugiej 6-0. Trochę więcej straciliśmy bramek po przerwie, ale wtedy już grali rezerwowi. O to jednak chodzi, żeby każdy mógł poczuć grę - powiedział Janusz Szopa, trener Stali.

Energetyk Gryfino - Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 18:29 (8:16)

Stal: Nowicki, Szot - Baraniak 9, Polak 4, Kminikowski 3, Chudy 3, M. Stupiński  2, Książkiewicz 2, Góral 1, Zając 1, Stefanicki 1, Ławniczak 1, K. Stupiński 1, Kubacki 1, Stasiak.

Zobacz także


3Komentarze