Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.

Wiadomości

Gorzowscy lekkoatleci z medalami

15 lutego 2016, 14:14, red

W miniony weekend zawodnicy ALKS PWSZ Gorzów wywalczyli dwa medale podczas halowych mistrzostw Polski w Spale.

Sezon halowy w pełni. Lekkoatleci z klubu ALKS PWSZ Gorzów wzięli udział w dniach 12-14 lutego w halowych mistrzostwach Polski, które odbyły się w Spale. Gorzowscy zawodnicy wywalczyli dwa medale

Złoty medal w biegu na 400 m zdobyła Natalia Kaczmarek z wynikiem 54.80 s – bijąc przy tym rekord życiowy. Ponadto zajęła 4 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 7.78s – jest to jej najlepszy wynik w tym sezonie.

Z kolei srebrny medal w biegu na 300 m zdobył Antoni Walicki z wynikiem 35.45s – uzyskując rekord życiowy. Trenerem medalistów jest Tomasz Saska.

Świetnie spisał się również Kacper Nocuła awansując do biegu finałowego na 60m przez płotki z czasem 8.48 s zajmując w nim 7 miejsce. Kacper jest podopiecznym trenera Daniela Woźniaka.