• Jakość powietrza (CAQI): 21 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.

Stilon pokonuję Bytovię Bytów!

25 lipca 2014, 14:26
fot: Radosław Łogusz
Stilon wygrał z pierwszoligową Bytovią Bytów 2:0. Bramki zdobyli: Paweł Posmyk w 67 minucie (z rzutu karnego) i Kamil Bździel w 81.
Mecz rozgrywany był we Wronkach, gdzie Bytovia, która już w przyszły weekend rozpocznie pierwszoligowe rozgrywki przebywała na obozie przygotowawczym.

Przypomnijmy, że gorzowianie mieli w planach rozegranie sparringu z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Plany jednak szybko się zmieniły, kiedy to nasz niedoszły sparring-partner przeszedł do kolejnej rundy rozgrywek pucharu Polski.

W tej sytuacji, aby nie tracić cennych minut na boisku, sztab szkoleniowy dokonał natychmiastowej korekty spotkań towarzyskich. - Grając z lepszymi drużynami szybciej dostrzegamy mankamenty w naszej grze i szybciej możemy je wyeliminować - mówił Artur Andruszczak, trener pierwszego zespołu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej Wiadomości z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com