Promedica w nowej siedzibie!

3 listopada 2018, 19:12, red
Od lat utrzymuje się tendencja starzenia zachodnich społeczeństw. Na rynku potrzebnych jest coraz więcej opiekunek osób starszych. Praca w opiece jest bardzo dobrą okazją do doskonalenia kompetencji zawodowych, poprawy umiejętności językowych czy zwiedzania świata, dlatego coraz więcej osób myśli o podjęciu pracy jako Opiekun Seniorów.

Pracujesz jako opiekun i chciałbyś się wymienić doświadczeniami? A może wahasz się czy praca jako Opiekun Osób Starszych jest dla Ciebie?

Zapraszamy wszystkie osoby pracujące w opiece oraz myślące o podjęciu takiej pracy  8 listopada o godzinie 11.00 na uroczyste otwarcie biura Promedica24 w nowej lokalizacji w Gorzowie przy ul. Wybickiego 6/1, vis a vis Galerii Kaskada.

Czekać na Ciebie będzie słodki poczęstunek i wiele atrakcji!

Na spotkaniu podejmiemy temat różnic kulturowych, aktywizacji osób starszych oraz trudności w pracy Opiekuna Seniorów. Przewidziane quizy z nagrodami na temat pracy Opiekuna oraz języka niemieckiego.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą i dobrą zabawą.

Promedica24 już od 14 lat z wyznacza standardy w branży opiekuńczej, konsekwentnie realizując swoją misję. Firma działa w całej Polsce, ale skupia się na lokalnych działaniach. Rekruterzy z 44 oddziałów spotykają się z potencjalnymi kandydatami i przedstawiają zalety pracy Opiekuna Seniorów. Promedica24 dba o podnoszenie kwalifikacji Opiekunów, organizując szkolenia językowe i opiekuńcze. Promedica24 działa kompleksowo: załatwia wszystkie formalności, opłaca składki, oferuje dodatkowe ubezpieczenie, transport oraz zamieszkanie. Firma wspiera Opiekunów całodobowo, jej wieloletnie doświadczenie w branży opiekuńczej, nauczyło sprawnie reagować w każdej sytuacji losowej. Dla Promedica24 ważne są też relacje z Opiekunami, z którymi firma pozostaje w kontakcie w trakcie kontraktu i po jego zakończeniu.

Czekamy na Ciebie!

Promedica24, ul. Wybickiego 6/1, Gorzów Wielkopolski, tel. 501 357 383

www.promedica24.pl


Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!