Stal z Kildemandem i Thomsenem

29 października 2018, 13:54, mk
fot. Patryk Stachowiak/archiwum
Na stronach internetowych Przeglądu Sportowego pojawiło się zestawienie z żużlowej giełdy transferowej. I choć okienko transferowe jest jeszcze zamknięte, wielu zawodników znalazło już zatrudnienie w nowych klubach. Gorzów stracił Vaculika, a zyskał Kildemanda.

Działając w myśl zasady, że nie zmienia się zwycięskiego składu, jedynie w leszczyńskiej Unii nie będzie żadnych zmian. Pozostałe kluby mają być już dogadane z zawodnikami i tylko czekają na oficjalne otwarcie okna transferowego. Umowy będzie można podpisywać po 1 listopada.

Wielokrotnie spekulowano o odejściu Marina Vaculika z gorzowskiej Stali i to oczywiście stało się faktem. Vaculik odchodzi niedaleko – do pobliskiej Zielonej Góry. Skład wicemistrzów Polski ma uzupełnić Peter Kildemand, który w ubiegłym sezonie jeździł w tarnowskiej Unii. Natomiast z Wybrzeża Gdańsk do grodu nad Wartą przyjedzie Duńczyk Anders Thomsen. Skład uzupełni wychowanek gorzowskiej Stali – Mateusz Bartkowiak.

Skład gorzowskiej Stali na sezon 2019 ma wyglądać następująco: Zmarzlik, Kasprzak, Woźniak, Kildemand, Thomsen, Karczmarz, Szczotka, Czerniawski, Bartkowiak.


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!