Rozpoczynamy walkę o medale

2 września 2018, 12:06, mk
fot. Patryk Stachowiak/archiwum
W niedzielne popołudnie w Częstochowie gorzowska Stal rozpocznie walkę o medale mistrzostw Polski. W drugim półfinale Betard zmierzy się z Fogo Unią Leszno. Oba mecze pokaże nsport+.

Trener Stanisław Chomski zdecydował się na roszady w ustawieniu CASH BROKER Stali Gorzów. Po słabszych ostatnich spotkaniach odsunięty od składu miał zostać Grzegorz Walasek, a w jego miejsce awizowany był Linus Sundstroem. Szwed miał wystąpić w parze z Martinem Vaculikiem, ale jego upadek w meczu w Danii przekreślił plany Chomskiego. Drugi seniorski duet stworzą Kasprzak i Woźniak. W formacji młodzieżowej trener gorzowskiej drużyny ponownie postawił na Alana Szczotkę.

ForBET Włókniarz Częstochowa do ostatniego biegu piątkowego spotkania walczył o udział w fazie play-off i dopiero na ostatnim łuku po ataku Leona Madsena gospodarze wyszarpali „zwycięski” remis. Trener Marek Cieślak nie zdecydował się na żadne zmiany w ustawieniu zespołu. W meczu rundy zasadniczej na SGP Arena w Częstochowie wygrali gospodarze 49:41. Najskuteczniejsi w tym meczu byli Leon Madsen (14) i Fredrik Lindgren (11) oraz Bartosz Zmarzlik (15) i Krzysztof Kasprzak (10).

16:30 forBET Włókniarz Częstochowa – CASH BROKER Stal Gorzów (live nSport+)
Przewodniczący Jury: Dariusz Cieślak, Sędzia: Krzysztof Meyze
Komisarz toru: Zbigniew Kuśnierski, Komisarz techniczny: Rafał Wojciechowski

źródło: speedwayekstraliga.pl


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże