Stal zmierzy się z Włókniarzem

17 maja 2018, 15:57, red
fot. archiwum
Cash Broker Stal wraca do ścigania. Już w niedzielę wieczorem na torze przy Śląskiej kolejna ligowa potyczka. Tym razem do naszego miasta przyjedzie Włókniarz Częstochowa, który zajmuje wysokie, drugie miejsce w tabeli.

- Rywal, który pokazał, że jest przeciwnikiem godnym uwagi i nie można go lekceważyć. Lindgren jest bardzo szybki, potrafi szybkość swoich motocykli wykorzystać, na pewno będzie dużym zagrożeniem – mówił na przedmeczowej konferencji prasowej trener gorzowskiej drużyny, Stanisław Chomski.

Poznaliśmy też składy obu drużyn. Do ścigania wraca Rafał Karczmarz, ale szkoleniowiec gorzowskiej drużyny uspokaja emocje. - Jest to zawodnik, który wiódł zawsze prym jako lider naszej formacji młodzieżowej. Trzeba wziąć pod uwagę, że to dopiero 4 tygodnie po zabiegu operacyjnym skomplikowanego złamania. Nie nakładajmy na niego odpowiedzialności na wynik, który należy do czołowej piątki naszej drużyny. Co młodzieżowcy dorzucą pod wodzą Rafała Karczmarza, to będzie naszym dużym plusem – tłumaczył Chomski.

Mecz rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę, o godzinie 20:00 na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie.

Awizowane składy:

forBET Włókniarz Częstochowa
1. Leon Madsen
2. Tobiasz Musielak
3. Adrian Miedziński
4. Matej Zagar
5. Fredrik Lindgren
6. Michał Gruchalski
7. Bartosz Świącik

Cash Broker Stal Gorzów
9. Krzysztof Kasprzak
10. Grzegorz Walasek
11. Szymon Woźniak
12. Linus Sundstroem
13. Bartosz Zmarzlik
14. Alan Szczotka
15. Rafał Karczmarz


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!