Kasia Dźwigalska wraca do gry!

17 maja 2018, 13:31, red
fot. archiwum
To będzie całkiem odmieniony zespół, ale na czele z doświadczonym kapitanem. Katarzyna Dźwigalska wraca do gry w koszykówkę. Rodowita gorzowianka już rozpoczęła treningi.

- Kasia zawsze była ważnym ogniwem naszych drużyn. Tak samo będzie w nadchodzącym sezonie. Potrzebne jest nam jej doświadczenie oraz determinacja i zaangażowanie w grę. Wierzę, że jej powrót na gorzowski okręt pozwoli nam znaleźć drogę do sukcesu – mówi szkoleniowiec gorzowskiej drużyny – Dariusz Maciejewski.

Po zakończeniu sezonu z gorzowską drużyną AZS AJP rozstało się kilka podstawowych zawodniczek. Odeszła dotychczasowa kapitan- Paulina Misiek. W przyszłym roku zobaczymy ją w barwach zespołu z Gdyni. Klub z Chopina po wielu latach rozstał się z Magdaleną Szajtauer. Zawodniczka z Wisły podpisała kontrakt z AZS UMCS Lublin. Odeszła też Aleksandra Pawlak, Amerykanka Carolyn Swords oraz zakontraktowana przed fazą play-off Australijka Natalie Hurst.

Kontrakty na kolejny sezon AZS AJP zawarł z Białorusinkami Julią Ristykawą, Marią Popową oraz Beatą Jaworską. Ważne umowy mają Słowenka Annamaria Prezelj i Daria Stelmach.


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!