Hania przegrywa walkę z nowotworem

13 maja 2018, 13:01, red
fot. facebook.com/Pomagamy-Hani
Dotarła do nas smutna wiadomość. Hania przegrywa walkę ze złośliwym guzem. Jak czytamy na specjalnie utworzonym profilu na FB, leczenie Hani zostało zakończone. Rodzice proszą o modlitwę.

Po wielu miesiącach leczenia, mała Wojowniczka przegrywa walkę z nowotworem. U Hani lekarze stwierdzili glejaka wielopostaciowego IV stopnia. Rokowania w tym przypadku są bardzo złe. Rodzice jednak się nie poddali i długo walczyli o życie blisko 2-letniej dziewczynki.

Po zbiórce pieniędzy na leczenie, Hania przeszła szereg operacji w specjalistycznej klinice w Wiedniu. Z niecierpliwością czekaliśmy na kolejne wieści o stanie zdrowia małej Wojowniczki. Jednak po blisko 8 miesiącach leczenia okazało się, że guz odrósł z jeszcze większą siłą…

„Niezmiernie trudno nam o tym pisać, ale Nasza Wojowniczka przegrywa. Guz odrósł z jeszcze większą siłą. Wróciliśmy do domu, a leczenie zostało zakończone. Ostatni rezonans i rozmowa z profesor Slavc pozbawiła nas wszystkich złudzeń. Lekarze są bezradni, pozostaje opieka paliatywna.
Teraz pragniemy otoczyć córkę ciepłem rodzinnym i miłością oraz cieszyć się każdą wspólnie spędzoną godziną w tym najtrudniejszym dla nas i dla Niej momencie.
Po krótkim pobycie z nami Jej dusza odfrunie jak motylek do Boga.
Ukojenie pozostaje w modlitwie, o którą Was prosimy”.


Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!