Memoriał Jancarza kolejny raz przełożony

16 kwietnia 2018, 19:12, red
fot. Foto 69 - Patryk Stachowiak
Tegoroczny Memoriał im. Edwarda Jancarza nie ma szczęścia. Po raz kolejny został zmieniony termin rozegrania gorzowskiej imprezy. Tym razem zawody mają zostać rozegrane pod koniec maja.

Memoriał im. Edwarda Jancarza zostanie po raz kolejny przełożony. Informacja została już oficjalnie potwierdzona przez Stal Gorzów. Pierwotnie turniej miał zostać rozegrany 1 kwietnia, ale z powodu złych warunków atmosferycznych został przesunięty na 1 maja. Teraz już wiadomo, że memoriał zostanie rozegrany w innym terminie.

Wszystko przez to, że w poniedziałek 16 kwietnia trener Marek Cieślak podał skład reprezentacji Polski, która 1 maja rozegra mecz towarzyski z Australią. W składzie znalazł się Bartosz Zmarzlik i Krzysztof Kasprzak ze Stali Gorzów. Jednak towarzyski mecz z Australią to nie jedyny powód przełożenia memoriału.

- Okazuje się, że 1 maja odbędzie się w Szwecji press day. Wielu zawodników będzie musiało się na nim stawić - tłumaczy prezes. - Warto dodać, że press day nie jest uwzględniony w kalendarzu imprez, więc z tego powodu nie wiedzieliśmy o kolizji terminów z memoriałem. Dopiero po czasie zaczęły do nas spływać informacje – mówi portalowi sportowefakty.pl Ireneusz Maciej Zmora, prezes Stali Gorzów.

Według najnowszych ustaleń, Memoriał im. Edwarda Jancarza zostanie rozegrany w Boże Ciało, czyli w czwartek 31 maja. Jednak w tej sprawie trwają jeszcze ostatnie ustalenia.


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x