Walasek zastąpi Vaculika

14 kwietnia 2018, 17:38, inf. prasowa/red
fot gorzowianin.com
Władze Stali Gorzów podjęły decyzję o wypożyczeniu Grzegorza Walaska, który ma zastąpić kontuzjowanego Martina Vaculika. Zawodnik gorzowskiej Stali będzie miał co najmniej 2-miesięczną przerwę.

W czwartek podczas meczu ligi brytyjskiej kontuzji doznał Martin Vaculik. Działacze Stali i sztab szkoleniowy zmuszeni więc byli szybko poszukać uzupełnienia składu. Wybór padł na Grzegorza Walaska, który odszedł z ekipy z Torunia. Podczas niedzielnego meczu przeciwko Stali, Walasek zdobył cztery punkty.

- Sytuacja z Martinem Vaculikiem się klaruje. Dziś wiemy już, że przerwa w jego startach potrwa ok. dwóch miesięcy. Zmusiło nas to do uzupełnienia składu. Wybór padł na Grzegorza Walaska, który wydaje się w obecnej sytuacji najlepszym rozwiązaniem. Zawodnik ten zadebiutuje w naszych barwach w meczu przeciwko Unii Leszno - powiedział Stanisław Chomski, trener Stali.

Obecnie wszystkie dokumenty zostały przesłane do PGE Ekstraligi, a klub czeka na oficjalny komunikat władz PZM potwierdzający możliwość startu nowego zawodnika Stali w meczu przeciwko Unii Leszno.


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże