"Dzwon" na Kasprzaka [zdjęcia]

13 kwietnia 2018, 18:46, red
fot. Anna Kluwak
Do zderzenia volvo i audi doszło w piątkowe popołudnie na rondzie Kasprzaka w Gorzowie. Wszystko przez wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę volvo. Trzy osoby, w tym dwójka dzieci doznały jedynie powierzchownych obrażeń.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie po godz. 17 na rondzie Kasprzaka w Gorzowie. Zderzyły się tam osobowe audi i volvo. Na miejsce została wezwana straż pożarna, policja i pogotowie.

- Kierujący audi jechał od strony Trasy Nadwarciańskiej w kierunku ul. Kobylogórskiej. Natomiast kierowca volvo jechał ul. Kasprzaka w kierunku mostu i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu znajdującemu się już na rondzie audi, wskutek czego doszło do zderzenia obu pojazdów – opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Według pierwszych informacji, jakie przekazali nam strażacy – 3 osoby miały zostać ranne, w tym 2 dzieci. Ostatecznie nikt nie został zabrany do szpitala i skończyło się tylko na powierzchownych otarciach i siniakach.

- Policjanci ukarali kierowcę volvo mandatem w wysokości 300 zł oraz 6 punktami karnymi – komentuje Sławek.

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x