W Warcie znaleziono zwłoki

11 kwietnia 2018, 17:10, ak
fot. gorzowianin.com
Do tragicznego odkrycia doszło w środowe popołudnie w Gorzowie. Z rzeki Warty wyciągnięto zwłoki mężczyzny, które były w stanie dalekiego rozkładu.

W środowe popołudnie po godz. 16 gorzowska policja otrzymała zgłoszenie od przechodnia o tym, że w rzece Warcie przy ul. Fabrycznej na wysokości Mariny mają pływać ludzkie zwłoki. 

- Z racji tego, że zwłoki znajdowały się w znacznej odległości od brzegu, wezwaliśmy do pomocy straż pożarną – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej oraz łódź. Strażacy po zwodowaniu łodzi, przystąpili do wyciągnięcia ciała na brzeg rzeki. Okazało się, że zwłoki są w dalekim stanie rozkładu. Na miejscu pojawiła się policja, która przejęła dalsze czynności.

- Możemy potwierdzić, że są to to zwłoki mężczyzny. Jednak z uwagi na stan rozkładu trudno określić jego wiek. Czekamy na przyjazd na miejsce zdarzenia grupy dochodzeniowo-śledczej oraz prokuratora – mówi Sławek.

Ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok, która pozwoli na ustalenie przyczyn śmierci oraz tego, jak długo znajdowało się w wodzie.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x