Liga startuje już dzisiaj!

8 kwietnia 2018, 12:30, red
Gorzowianie bojowo nastawieni do inauguracji sezonu. Po blisko 200 dniach bez żużla, w niedzielny wieczór na tor przy Śląskiej wyjadą żużlowcy. Na dobry początek Stal zmierzy się z drużyną z Torunia.

Pierwszy mecz w Gorzowie zapowiada się niezwykle interesująco. Po drugiej stronie barykady stanie bowiem Niels Kristian Iversen, który przez wiele sezonów związany był z gorzowską Stalą. Czy podczas inauguracji otrzyma gromkie brawa, czy też zostanie wygwizdany, zobaczymy już w niedzielę – tuż przed godziną 19:00. Sam Iversen, w wywiadzie dla Gazety Pomorskiej twierdzi, że będzie to „specyficzny mecz”.

- Spędziłem wiele czasu w Gorzowie, będzie to trochę dziwne wystąpić w drużynie gości. To był dla mnie ważny krok. Poprzedni sezon był taki sobie, zakończyłem go kontuzją. Na pewno będą to w moim wypadku różne emocje w niedzielę, ale wierzę, że to będzie dla mnie nowy początek – mówi Niels Kristian Iversen.

Żadnych problemów nie widać po stronie przeciwnej. Gorzowianie są zmotywowani i – miejmy nadzieję – doskonale przygotowani do pierwszego meczu. Niestety, przez pogodę nie było zbyt wielu wspólnych treningów, ale zawodnicy „rozjeżdżali się” na innych torach.


Cash Broker Stal Gorzów: 9. Martin Vaculik, 10. Linus Sundstroem, 11. Krzysztof Kasprzak, 12. Szymon Woźniak, 13. Bartosz Zmarzlik, 14. Alan Szczotka, 15. Rafał Karczmarz.

Get Well Toruń: 1. Jason Doyle, 2. Paweł Przedpełski, 3. Niels Kristian Iversen, 4. Grzegorz Walasek, 5. Rune Holta, 6. Daniel Kaczmarek, 7. Igor Kopeć-Sobczyński.


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!