Stal gotowa na inaugurację sezonu

5 kwietnia 2018, 15:44, red
Wszyscy już czekają na oficjalny start sezonu. Przez ostanie kilka tygodni wszystkie działania skierowane były na to, aby przygotować tor do treningów i zawodów. Pierwszy mecz już w najbliższą niedzielę. Cash Broker Stal Gorzów podejmie drużynę z Torunia.
- Warunki do treningu nie były zbyt dobre, ale wszystkie działania klubu, zawodników, sztabu szkoleniowego były skierowane na to, aby doprowadzić tor do działania – mówił na przedmeczowej konferencji prasowej trener Stanisław Chomski. - Cieszymy się, że możemy wreszcie potrenować i przygotować się do meczu z Toruniem – dodał kapitan gorzowskich żużlowców – Martin Vaculik.

Ankieta

Stal Gorzów w sezonie 2018:

  • Zdobędzie tytuł mistrza Polski26.39%
  • Będzie na podium, ale nie na pierwszym miejscu36.22%
  • Wejdzie do fazy play-off, ale nie będzie na podium15.27%
  • Nie awansuje do fazy play-off10.48%
  • Będzie walczyć o utrzymanie w lidze11.64%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 773

Gorzowianie rozpoczynają sezon już w najbliższą niedzielę. Mecz z Gett Well Toruń będzie nie lada widowiskiem. Zawodnicy z grodu Kopernika mają ogromne ambicje. Bo nieudanym, poprzednim sezonie, teraz Toruń mierzy bardzo wysoko. Oba zespoły mają bardzo wyrównany skład, co jest gwarantem świetnych zawodów.

Gorzowianie, który w ubiegłym roku zdobyli brązowy medal Mistrzostw Polski, w tym roku również celują w podium - Cel, który stoi przed drużyną, to jest awans do fazy finałowej. Poprzedni rok doskonale nam pokazał, że drużyna, która jest w części finałowej na czwartym miejscu, może zostać mistrzem Polski, a drużyna, która wygrywa tę część, może zostać bez medalu. W sporcie tak jest, że walczy się o najwyższe stawki, ale na tym etapie skupiamy się na awansie do fazy play-off – powiedział prezes Stali – Ireneusz Maciej Zmora.

Mecz z toruńskimi „Aniołami” rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę o godzinie 19:00. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi kanał nsport+.

AWIZOWANE SKŁADY

Stal Gorzów

9. Martin Vaculik
10. Linus Sundstroem
11. Krzysztof Kasprzak
12. Szymon Woźniak
13. Bartosz Zmarzlik
14. Alan Szczotka
15. Rafał Karczmarz

KS Toruń
1. Jason Doyle
2. Paweł Przedpełski
3. Niels Kristian Iversen
4. Chris Holder
5. Rune Holta
6. Daniel Kaczmarek
7. Igor Kopeć-Sobczyński


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!