Nowa myjnia parowa z dojazdem do klienta w Gorzowie

12 marca 2018, 21:46, red
Brudny samochód? Poplamiona tapicerka? Jest na to sposób! Ekologiczna myjnia parowa przyjedzie do Ciebie i pozostawi Twój samochód czysty i lśniący. Od niedawna ta usługa świadczona jest w naszym mieście!

Na terenie Gorzowa Wielkopolskiego rozwija się mobilna myjnia parowa. Jest to innowacyjny, a zarazem efektywny sposób świadczenia usług w zakresie wykonywania prac takich, jak: kompleksowe mycie pojazdów zewnątrz, wewnątrz, czyszczenie dywanów, wypoczynków, elewacji, maszyn przemysłowych i tym podobnych powierzchni użytkowych. Stosowana jest technologia czyszczenia ciśnieniowego przy użyciu gorącego strumienia pary wodnej.

Więcej informacji na ten temat możemy uzyskać na stronie internetowej http://myjnia-ekopower.pl

Wszystkie usługi wykonywane są za pomocą markowego i sprawdzonego sprzętu. „Ekologia to nasza domena, dlatego nie generujemy ścieków, odpadów, nie używamy również agresywnej chemii przemysłowej, a zużycie wody podczas naszych działań jest kilkadziesiąt razy niższe niż w przypadku zwykłego mycia ciśnieniowego.

Ważnym następstwem działalności proekologicznej, jaką jest mobilna myjnia parowa, są możliwości świadczenia naszych usług w miejscach, gdzie wcześniej nie było to osiągalne. Miejscami takimi są na przykład: parkingi publiczne, firmowe oraz szeroko pojęta aglomeracja miejska. Dzięki naszej mobilności, z największą starannością stawimy czoła Państwa wymaganiom.

Mycie parowe to technologia bezpieczna dla Państwa pojazdów oraz innych obiektów, a także dla nas samych. Personel został odpowiednio przeszkolony i ma niezbędne doświadczenie, dzięki któremu będą Państwo zadowoleni z wyników pracy myjni parowej oraz kontaktu z naszą ekipą, dla której nie czas, a zadowolenie klienta jest czynnikiem priorytetowym.

Eko Power - Mobilna myjnia parowa - Gorzów Wlkp. i okolice
Profesjonalna mobilna myjnia parowa z dojazdem do klienta na terenie Gorzowa Wlkp. i woj. lubuskiego. Mycie parą samochodów, czyszczenie tapicerki oraz wiele innych.
myjnia-ekopower.pl


Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!