Złap formę na lato w KDK Fitness [film i zdjęcia]

17 lutego 2018, 13:17, ak
fot. Anna Kluwak
W sobotę nastąpiło uroczyste otwarcie nowoczesnej sali do ćwiczeń siłowych w KDK Fitness w Gorzowie. Klienci siłowni będą mogli skorzystać z blisko 30 przeróżnych przyrządów do ćwiczeń, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
KDK Fitness to nowoczesny, profesjonalny oraz prowadzony przez pasjonatów i miłośników klub aktywności fizycznej. - Jest to miejsce wypracowane i wypielęgnowane „własnymi rękami”, z dbałością o każdy detal. Ogromny nacisk kładziemy na obsługę klienta, u nas nie ma ważnych i ważniejszych, a wszyscy traktowani są równo i z pełnym zaangażowaniem - podkreśla Grażyna Chmielewska, manager klubu.

W ubiegłym roku w październiku klub świętował swoje pierwsze urodziny, jednak osoby odpowiedzialne za zarządzanie KDK Fitness nie spoczęły na laurach i postanowiły rozwijać dalej siłownię, która co istotne nie jest sieciówką.

Dzięki temu, w sobotę 17 lutego nastąpiło uroczyste otwarcie nowej sali do ćwiczeń siłowych. To pierwsza tego typu nowoczesna sala w Gorzowie, ponieważ to osoba ćwicząca ustala sobie na jakim obciążeniu chce ćwiczyć – nie ma tutaj żadnych ograniczeń wagowych.

- W naszej nowoczesnej sali mamy blisko 30 urządzeń na których można ćwiczyć wszystkie partie ciała. Nowością jest mata do podnoszenia ciężarów, a do tego mamy naszą sławną bramę crosfit life fitness synergy. Są to urządzenia zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Takich maszyn do ćwiczeń nie ma żadna inna siłownia w Gorzowie, a one dają nam bardzo duże możliwości – opowiada manager klubu.

Jeżeli ktoś jeszcze nie był w KDK Fitness, a zastanawia się nad tym czy warto kupić karnet i zacząć ćwiczyć, może przyjść w niedzielę 18 lutego na Dni Otwarte klubu w godz. 8-18.

KDK Fitness, ul. Kombatantów 34, 66-400 Gorzów Wielkopolski

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x