Charytatywnie dla Golloba

29 grudnia 2017, 18:30, red
fot. Stal Gorzów
W lutym w Gorzowie odbędzie się bal charytatywny Stali Gorzów podczas którego będą zbierane pieniądze na rehabilitację Tomasza Golloba. Wśród fantów będzie można wylicytować m.in. koszulkę z autografem mistrza.

Co roku Stal Gorzów organizowała bal charytatywny, którego dochód był w całości przeznaczany na gorzowskie hospicjum. Natomiast impreza, która zostanie zorganizowana 3 lutego 2018 roku w auli AWF będzie poświęcona Tomaszowi Gollobowi.

- Będziemy zbierać pieniądze na rehabilitację byłego kapitana Stali Gorzów, ale przede wszystkim dla ikony polskiego żużla. Dzisiaj to właśnie Tomasz Gollob potrzebuje naszej pomocy. Mam nadzieję, że w pomoc włączą się wszyscy, bez względu na to komu kibicują – podkreśla Ireneusz Maciej Zmora, prezes Stali Gorzów.

Zebrane podczas balu pieniądze będą pochodziły z licytacji i ze sprzedaży zaproszeń. Każde podwójne zaproszenie to 1000 zł dla Tomka. Bal uświetni występ fana czarnego sportu Krzysztofa Cugowskiego, a licytacje poprowadzi znany aktor Władysław Grzywna. Wszystkie pieniądze zostaną przekazane na specjalne konto, które w październiku uruchomił Polski Związek Motorowy. Cel, to zebranie 200 tys. zł.

W tej chwili klub ma już ponad 20 przedmiotów, które trafią na licytacje. A nowe oryginalne przedmioty są już w drodze do gorzowskiego klubu. Przesyłają je nie tylko wybitni żużlowcy, ale również mistrzowie wszelkich innych dyscyplin sportowych. Przedmioty, które będzie można wylicytować przysyłają również fani czarnego sportu.

A wśród fantów będzie można wylicytować:

- zaproszenie numer 1 na bal, minimalna kwota to 1000 zł

- koszulka meczowa kevlar 2018 z numerem 1 podpisana 22 grudnia przez Tomka podczas wizyty u niego. Taką samą koszulkę Tomek otrzymał od klubu.

- kask Bartka Zmarzlika z Grand Prix w Gorzowie Wielkopolskim z 2014 roku

- kevlar Krzysztofa Kasprzaka z Drużynowego Pucharu Świata, ze startów z Tomkiem Gollobem

- koszulka Reprezentacji Polski z podpisem Roberta Lewandowskiego ofiarowana przez Zbigniewa Bońka

- plastron Grega Hancock’a z Grand Prix 2016 wraz z możliwością osobistego uzyskania podpisu na plastronie przez Grega. Będzie to możliwe dzięki specjalnemu identyfikatorowi umożliwiającym wejście do parku maszyn przed zawodami Grand Prix 2018 w Gorzowie Wielkopolskim, które odbędzie się 25 sierpnia.


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x