Gorzów z najładniejszą choinką w Polsce?

15 grudnia 2017, 09:34, ak
fot. Anna Kluwak
Choinka znajdująca się na skwerze przy Chrobrego znalazła się z plebiscycie na najładniejszą choinkę w Polsce. W rywalizacji oprócz Gorzowa, jest 16 innych miast. Głosowanie trwa do 3 stycznia.

Tuż przy ratuszu, na deptaku lub w miejskim parku, przyozdobione tysiącem światełek, i bombek, naturalne lub sztuczne, a nawet nietypowe, wykonane z butelek PET – w każdym polskim mieście stoi już choinka. Gdzie jest najładniejsza? Zdecydują o tym internauci w głosowaniu, które zorganizował portal Komunalny.pl

W rywalizacji o miano miasto z najpiękniejszą choinką jest również Gorzów. Znalazł się on w gronie 17 miejscowości z całej Polski m.in. Przemyśla, Bydgoszczy, Poznania, Kielc, Legnicy czy Piły. Na swoje miasto można głosować do 3 stycznia 2018 roku. Swój głos można oddać TUTAJ.

Głosować można tylko raz, z jednego adresu IP. Warto zwrócić uwagę, że korzystający z jednej sieci czy wspólnego routera wifi mogą mieć tylko jeden adres IP. Wtedy można oddać tylko 1 głos, możliwość zagłosowania z innych komputerów będzie zablokowana.

Głosy można oddawać też z tabletów lub komórek. Do wygrania prenumerata "Przeglądu Komunalnego”, a dla miasta tytuł najpiękniejszej choinki w Polsce.


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x