Żużlowcy z wizytą w szpitalu

14 grudnia 2017, 21:29, inf. prasowa/mk
To była nie lada gratka dla pracowników i pacjentów gorzowskiego szpitala. W czwartkowy poranek odwiedzili ich zawodnicy sekcji żużlowej Klubu Sportowego Stal Gorzów. Podczas spotkania można było im zadać dowolne pytanie, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami i otrzymać autograf.

Prosto po badaniach wydolnościowych szpital odwiedzili zawodnicy: Bartosz Zmarzlik i Szymon Woźniak oraz trener żużlowej drużyny Stanisław Chomski. Mieli ze sobą puchar i brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu w sezonie 2017. Uczestnicy spotkania pytali Bartosza Zmarzlika m.in. o plany na najbliższy sezon i sposób przygotowań do niego, a Szymona Woźniaka, który rozpoczyna dopiero swoją żużlową przygodę w Stali Gorzów, o atmosferę w klubie i jego samopoczucie w nowym miejscu. Największą atrakcją okazała się jednak możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z zawodnikami.

Po spotkaniu z pracownikami i pacjentami gorzowskiego szpitala goście odwiedzili też dzieci i młodzież hospitalizowane na Oddziale Chirurgii Dziecięcej.


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!