Twierdza Gorzów padła

9 grudnia 2017, 22:58, red
Ponad 3 sezony twierdza Gorzów była nie do pokonania. Żółto-niebiescy dzielnie broni swojej hali. Do wczoraj. W sobotni wieczór szczypiorniści Stali musieli uznać wyższość Nielby Wągrowiec.

Gorzowianie ten mecz rozpoczęli bardzo dobrze. Po minucie na tablicy wyników było 3:0. Jednak z minuty na minutę przeciwnicy rozpędzali się coraz bardziej. Na przerwę oba zespoły schodziły przy wyniku remisowym (10:10). Druga połowa bezapelacyjnie należała do szczypiornistów z Wągrowca, którzy tego wieczoru okazali się drużyną lepszą.

Stal Gorzów – Nielba Wągrowiec 21:25 (10:10)