Świąteczna ciężarówka na Starym Rynku

7 grudnia 2017, 18:26
W piątkowe popołudnie do Gorzowa przyjedzie ogromna ciężarówka coca-coli. Z tej okazji na mieszkańców miasta będzie czekać wiele atrakcji m.in. fotobudka, wirtualna przejażdżka saniami czy spotkanie ze św. Mikołajem.

Prawie 14,5m długości, ponad 4m wysokości, 450-konny silnik i 13-biegowa skrzynia. Oświetlona 160 metrami światełek ledowych i ponad 6 tysiącami punktów świetlnych tworzy niepowtarzalną świąteczną atmosferę – tak właśnie wygląda legendarna ciężarówka coca-coli, która przyjedzie w piątek 8 grudnia do Gorzowa.

Świąteczna ciężarówka pojawi się w godz. 15-20 na Starym Rynku. Coca-Cola zaprasza do radosnej zabawy wszystkich mieszkańców Gorzowa. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Każdy, kto pojawi się w piątkowe popołudnie na Starym Rynku będzie mógł zrobić sobie zdjęcie w klimatycznym pokoju świętego Mikołaja czy z kultową ciężarówką. A także własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków”, wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem z foto-budki czy przygotować spersonalizowaną puszkę coca-coli. Fani nowych technologii będą mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami świętego Mikołaja zakładając specjalne okulary oculus. Nie zabraknie też konkursów i gier z nagrodami.  


Podziel się


Komentarze


Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!