Ulica Wróblewskiego prawie gotowa

7 grudnia 2017, 12:36, red
fot. Anna Kluwak
Wykonawca wylał już asfalt na całym odcinku remontowanej drogi. Do połowy grudnia powinny zakończyć się prace przy budowie chodników i zatok postojowych. Koszt przebudowy ul. Wróblewskiego to 1,8 miliona złotych.

Na początku tego tygodnia pracownicy firmy Eurovia położyli nową nawierzchnię asfaltową na drugim odcinku remontowanej ul. Wróblewskiego. Tym samym cały odcinek przebudowywanej drogi ma już nowy asfalt, a kierowcy mogą jeździć ul. Wróblewskiego komfortowo i bez żadnych problemów.

Wykonawcy zostały jeszcze prace przy układaniu fragmentów chodnika i zatok postojowych. Te powinny zakończyć się do 15 grudnia. Koszt całej inwestycji wraz z wymianą nawierzchni, przebudową chodników i miejsc parkingowych to 1,8 mln zł.

Remont ul. Wróblewskiego na odcinku 850 metrów od skrzyżowania z ul. Górczyńską do pasażu handlowego był prowadzony w dwóch etapach. W pierwszym robotnicy zajęli się odcinkiem od ul. Górczyńskiej do skrzyżowania z ul. Pułaskiego, a w drugim od Pułaskiego do pasażu handlowego. Wszystko po to, aby utrudnienia w ruchu i dojazd do przedszkola był jak najmniejszy.


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!