Surmacz zastąpi Radzińskiego

1 grudnia 2017, 16:13, inf. prasowa/mk
fot. Łukasz Kulczyński
Wieloletni dyrektor Wydziału Inwestycji i Remontów Dróg Agnieszka Surmacz będzie nowym zastępcą prezydenta Jacka Wójcickiego ds. gospodarki. Zdobyte doświadczenie samorządowe oraz zaangażowanie w procesy inwestycyjne, pozwolą jej w sposób płynny, zapewnić ciągłość rozpoczętych oraz wyznaczonych działań naprawczych miasta.

Agnieszka Surmacz jest absolwentką Politechniki Szczecińskiej, Wydziału Budownictwa i Architektury. Doświadczenie praktyczne zdobyła m.in. jako i kierownik budowy.

Z samorządem  związana od października 2007 roku. Najpierw jako inspektor w  Wydziale Inwestycji Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp., następnie kierownik, a od 2011 roku dyrektor wydziału. Jest profesjonalnym fachowcem z wieloletnim doświadczeniem, wyróżnia ją zaangażowanie i dynamiczny styl pracy.

Agnieszka Surmacz posiada doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem ludzi. Wyróżnia ją bardzo dobra organizacją powierzonych obowiązków. Co szczególne ważne w praktyce zna strukturę i specyfikę pracy w samorządzie. Teraz pokieruje wydziałami, które w swoim zakresie mają rozwój gospodarczy Gorzowa, to m.in.: Wydział Strategii Miasta, Wydział Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, Wydział Obsługi Inwestora i Biznesu, Wydział Inwestycji i Remontów Dróg, Wydział Gospodarki Komunalnej i Transportu Publicznego.


Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!