Wypadek z udziałem trzech aut na Wyszyńskiego [zdjęcia]

14 listopada 2017, 18:50, red
fot. Anna Kluwak
We wtorkowy wieczór przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych marki honda, kia oraz chevrolet. Dwie osoby zostały ranne droga jest całkowicie zablokowana.

Informację o wypadku otrzymaliśmy na nasz numer alarmowy 516 016 102 od czytelników oraz Pomocy Drogowej Anhol. Do zdarzenia drogowego przy ul. Wyszyńskiego doszło po godz. 18.30 w okolicach sklepu rowerowego i skrzyżowania z ul. Na Skarpie.

W wypadku uczestniczyły trzy samochody osobowe – kia, chevrolet oraz honda civic. Póki co nie wiadomo w jakich okolicznościach doszło do wypadku.

Dwie osoby odniosły obrażenia i zostały przewiezione do gorzowskiego szpitala. Na miejscu jest policja, która będzie wyjaśniała przyczyny wypadku.

Ulica Wyszyńskiego jest całkowicie zablokowana. Kierowcy powinni skorzystać z objazdu przez ul. Górczyńską lub Chodkiewicza, Kazimierza Wielkiego i Owocową.

AKTUALIZACJA

godz. 19.30 - W całym zdarzeniu brał udział jeszcze volkswagen sharan, którego kierowca jechał od ronda Wyszyńskiego w kierunku Kłodawy i zatrzymał się, aby przepuścić jadący z naprzeciwka samochód osobowy, który chciał skręcić w lewo. Za nim zatrzymał się chevrolet. Niestety kierowca jadącej za tym autami hondy jechał z nadmierną prędkością, która nie pozwoliła mu wyhamować i uderzył w tył chevroleta oraz zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z autem marki kia - opowiada Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Kierowca hondy został przewieziony do szpitala. W całym zdarzeniu ucierpiał również pasażer auta marki kia. Ulica Wyszyńskiego będzie zablokowana jeszcze przez kilkadziesiąt minut.

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x