Miejski Sylwester z Julą

13 listopada 2017, 20:48, red
fot. www.facebook.com/JulaPL
Jeżeli ktoś nie ma planów na 31 grudnia, to zawsze może przyjść na Bulwar Zachodni w Gorzowie i wziąć udział w plenerowej imprezie. Oprócz koncertów, będzie również pokaz sztucznych ogni.

Chociaż do Sylwestra został ponad miesiąc, to wiele osób już teraz planuje jak spędzić tę najważniejszą noc w roku – wybrać się na bal, domówkę, imprezę plenerową czy też zostać w domu przed telewizorem.

Oczywiście, jak co roku – władze Gorzowa zapraszają wszystkich mieszkańców na miejskiego Sylwestra. Tradycyjnie impreza odbędzie się na Bulwarze Zachodnim i ma kosztować 100 tys. zł.

Oprócz tradycyjnego pokazu sztucznych ogni o północy, nie zabraknie również koncertów. Portal gorzowianin.com ustalił, że gwiazdą wieczoru ma być Jula, czyli piosenkarka młodego pokolenia.

Jula, a właściwie Julita Fabiszewska to 26-letnia polska piosenkarka i autorka tekstów, która zyskała popularność dzięki swoim amatorskim nagraniom muzycznym publikowanym w internecie. W 2012 ukazał się debiutancki singel Juli, „Za każdym razem”, który dotarł na szczyt listy najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Do tej pory artystka wydała trzy albumy studyjne: Na krawędzi (2012 rok), 180° (2014 rok) i Milion słów (2017 rok).

Wśród najpopularniejszych utworów Juli znajdziemy piosenki takie jak „Za każdym razem”, „Nie zatrzymasz mnie”, „Milion słów”, „Kiedyś odnajdziemy siebie” czyt też „Tętno”.


Podziel się


Komentarze
Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże