Gorzów miastem roku 2017?

13 listopada 2017, 15:14, red
fot. gorzowianin.com
Nasze miasto po raz kolejny bierze udział w internetowym konkursie. Tym razem jest to plebiscyt, który ma na celu wyłonienie polskiego miasta wzbudzającego najlepsze uczucia mieszkańców i sympatyków.

Gorzów Wielkopolski otrzymał nominację do plebiscytu „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017”, ponieważ znajduje się w grupie miast, które zamieszkuje od 90 000 do 190 000 mieszkańców.

To już druga edycja plebiscytu, który spotkał się z ogromnym zaangażowaniem mieszkańców i sympatyków polskich miast. W pierwszej edycji zwyciężył Słupsk, zaś drugie i trzecie miejsce należało do Grudziądza i Zamościa. W pierwszej edycji oddano łącznie 21 783 głosy; mieszkańcy dzielili się w komentarzach swoimi opiniami na temat tego, dlaczego kochają miasto, na które oddają głos.

Głosowanie trwa od poniedziałku 13 listopada do niedzieli 3 grudnia do godziny 23.59. Głosować można TUTAJ.

Miasto, które uzyska najwięcej głosów, otrzyma tytuł Miasta Roku 2017, a także wsparcie w promocji swojego regionu ze strony Hotel Reservation Service Poland. Na głosujących, którzy najatrakcyjniej uzasadnią swój wybór, czekają nagrody, m.in. aparat fotograficzny czy bony do Empiku.


Podziel się


Komentarze
Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże