Rozpędzony mercedes wjechał w BMW. Potrącony nastolatek [zdjęcia]

10 listopada 2017, 22:37
Do nietypowego potrącenia na przejściu dla pieszych doszło w piątkowy wieczór przy ul. Myśliborskiej w Gorzowie. Ranny został 17-latek, który trafił do szpitala.

Sygnały o wypadku przy ul. Myśliborskiej na wysokości Tesco otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com.

Po godz. 21.30 na przejściu dla pieszych, które prowadzi z przystanku autobusowego w stronę osiedla Europejskiego został potrącony 17-latek. W zdarzeniu brał udział mercedes oraz BMW.

- Kierujący BMW jechał ul. Myśliborską w stronę S3, przy dojeździe do przejścia dla pieszych zatrzymał się, aby przepuścić przez pasy nastolatka. Wtedy w tył BMW uderzył 32-letni kierowca mercedesa. Siła uderzenia spowodowała efekt domina i 17-latek będący już na przejściu dla pieszych został potrącony przez BMW. Chłopiec został zabrany do szpitala – opowiada Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

32-latek kierujący mercedesem nie dostosował odległości do poprzedzającego go pojazdu oraz prędkości do warunków panujących na drodze. Opady deszczu sprawiły, że asfalt jest śliski, a droga hamowania się wydłuża. Mężczyzna zostanie ukarany najprawdopodobniej mandatem karnym.

FotoreportażPodziel się


Komentarze
Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże