Kasprzak zostaje w Stali Gorzów

25 października 2017, 09:23, red
fot. Marcin Kluwak
Pozostaje Krzysztofa Kasprzaka w gorzowskiej Stali wydawało się oczywiste. Teraz, tę informację potwierdził oficjalnie klub. Kasprzak będzie ścigał się w żółto-niebieskich barwach już siódmy sezon z rzędu.

Krzysztof Kasprzak doszedł do porozumienia ze Stalą i zostanie w klubie siódmy sezon z rzędu. Zresztą 33-letni żużlowiec zapowiadał, że chce zostać w Gorzowie.

- Za nami intensywny sezon, który trzeba zaliczyć do udanych, ale patrzymy już w przyszłość, gdzie kolejny rok, plany i cele. Chcę je realizować przy dopingu kibiców znad Warty broniąc Żółto-Niebieskich barw. Zostaję na kolejny sezon w Stali Gorzów, gdzie bardzo dobrze się czuję. Do zobaczenia na "Jancarzu" - powiedział Krzysztof Kasprzak portalowi stalgorzow.pl.

Z decyzji zawodnika zadowolony jest prezes Stali Gorzów. - Postawa Krzysztofa Kasprzaka w minionym sezonie pokazała, że jest to ambitny zawodnik walczący o wysokie cele sportowe. Krzysiek dobrze czuje się w Stali Gorzów, utożsamia się z klubem, lubi nasz tor i osiąga na nim świetne rezultaty. Cieszymy się, że chce kontynuować z nami swoją karierę – podkreśla Ireneusz Maciej Zmora na łamach klubowego portalu.

Oprócz Krzysztofa Kasprzaka, w składzie na 2018 rok zobaczymy Bartosza Zmarzlika, Martina Vaculika, Szymona Woźniaka, Rafała Karczmarza i Huberta Czerniawskiego. Klub jeszcze nie podjął oficjalnej decyzji co do Linusa Sundstroema.


Podziel się


Komentarze
Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże