Pierwsze urodziny KDK Fitness [zdjęcia]

18 października 2017, 16:45, ak
W najbliższy weekend swoje pierwsze urodziny będzie świętował klub fitness mieszczący się w budynku Watrala. KDK Fitness w ramach jubileuszu zaprasza w sobotę i niedzielę na dni otwarte.

KDK Fitness to nowoczesny, profesjonalny oraz prowadzony przez pasjonatów i miłośników klub aktywności fizycznej. - Jest to miejsce wypracowane i wypielęgnowane „własnymi rękami”, z dbałością o każdy detal. Klub, w którym trener personalny to po prostu trener, a nie przedstawiciel handlowy. Ogromny nacisk kładziemy na obsługę klienta, u nas nie ma ważnych i ważniejszych, a wszyscy traktowani są równo i z pełnym zaangażowaniem. To miejsce, w którym słucha się klienta i poważnie bierze do serca jego uwagi i sugestie. To my jesteśmy dla was, a nie odwrotnie – podkreśla Grażyna Chmielewska, manager klubu.

A już w dniach 21-22 października zespół KDK Fitness zaprasza na swój pierwszy jubileusz połączony z dniami otwartymi dla wszystkich chętnych. Świętowanie odbędzie się w sobotę i niedzielę w godz. od 8 do 16.

- Gwarantujemy dobrą zabawę, konkursy z nagrodami, smaczny poczęstunek, bezpłatne zajęcia i konsultacje. Przyjść może każdy i zobaczyć, jak wygląda od kuchni nasza siłownia. Nie trzeba być członkiem klubu – mówi Grażyna Chmielewska, manager klubu. Klub mieści się w budynku Watrala przy ul. Kombatantów 34.

Dla osób, które odwiedzą KDK Fitness w sobotę nie zabraknie urodzinowego tortu, przewidziane są również gadżety portalu gorzowanin.com – kubki oraz smycze.

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!