Czekamy na dobre wieści z Wiednia!

16 października 2017, 09:40, red/mk
Dziś rezonans, a operacja najprawdopodobniej jutro. Hania wraz z rodzicami jest od piątku w Wiedniu. Na miejscu rodzice dziewczynki zostali przyjęci bardzo ciepło i otoczeni specjalistyczną opieką.

Hania wraz z rodzicami przyjechali do Wiednia już w piątek, 13 października. Sama podróż do stolicy Austrii była dla całej rodziny wyczerpująca. - Po przyjeździe na miejsce na Hanię czekali tamtejsi lekarze, którzy przeprowadzili badania ogólne, opowiedzieli również o planie działania na następne dni. Ustalono, że w poniedziałek zostanie przeprowadzony rezonans, a po nim zapadnie decyzja o operacji. Z racji, że każdy dzień jest na wagę złota, wstępny termin ustalono już na wtorek – czytamy na specjalnie stworzonym profilu na FB.

Wiemy, że cały weekend Hania i rodzice mogą spędzić wspólnie, nacieszyć się sobą i przygotować na nadchodzący tydzień. - Tamtejsi Polacy wspaniale zaopiekowali się nimi. Była też wycieczka do Pałacu Schönbrunn – czytamy w relacji z Wiednia.

Najważniejsze jest jednak zdrowie dziewczynki. - Dzisiaj będzie mieć rezonans, a po nim poznamy decyzje, które zapadną w jej sprawie. - Hanulka jest znowu osłabiona, ale nadal wierzymy, że wszystko będzie dobrze i że niebawem znowu zagości na jej i naszych twarzach taki uśmiech, jak kiedyś – relacjonuje rodzina dziewczynki.


Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!