Jeep zatrzymał się na drzewie, volkswagen na latarni [zdjęcia]

13 września 2017, 11:19, red
fot. Anna Kluwak
Na rondzie Solidarności w Gorzowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - jeepa i volkswagena. Siła uderzenia była na tyle duża, że oba auta zatrzymały się kilkadziesiąt metrów dalej. Jedna osoba została ranna.

Do zdarzenia drogowego na rondzie Solidarności doszło około godz. 10.40 w środę 13 września. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – jepp cherokee oraz volkswagen bora.

Siła uderzenia była na tyle duża, że jeep zatrzymał się na drzewie, a volkswagen na przydrożnej latarni – to wszystko na pasie ul. Podmiejskiej w kierunku ronda Santockiego. W całym zdarzeniu jedna osoba została lekko ranna.

- Kierowca jeepa znajdował się na rondzie, natomiast kierujący volkswagenem jechał ul. Pomorską i chciał skręcić w lewo w ul. Podmiejską. Niestety źle zmienił pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym jeepem. Kierowca volkswagena bora został ukarany mandatem w wysokości 450 zł oraz 6 punktami karnymi - opowiada Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Utrudnienia, remonty, korki, kolizje, wypadki, objazdy i... wiele wiele innych.

Na naszym portalu działa już RAPORT DROGOWY. Każdy z Was może bezpośrednio na stronę dodać informacje, zdjęcie, czy komentarz. Raport jest tworzony przez kierowców i dla kierowców. I co najważniejsze, nie trzeba będzie być w żadnej grupie czy posiadać fb!

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!