Kierowca alfy romeo uderzył w drzewo i uciekł [zdjęcia]

12 września 2017, 20:19, red
fot. Anna Kluwak
We wtorkowy wieczór przy ul. Przemysłowej w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem marki alfa romeo uderzył w drzewo, a następnie zatrzymał się na chodniku. Mężczyzna porzucił auto.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika na nasz numer alarmowy 515 016 102. Około godz. 19.40 przy skrzyżowaniu ul. Przemysłowej i Wąskiej kierowca samochodu osobowego marki alfa romeo uderzył w drzewo, następnie auto odbiło się od drzewa i zatrzymało po drugiej stronie ulicy na chodniku.

Po tym, jak samochód został rozbity, kierujący nim mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Jeden ze świadków opowiada, że kierowca alfy romeo wyjechał z oddalonego o około 100 metrów podwórza z piskiem opon w kierunku centrum handlowego, po czym z impetem uderzył w drzewo. Jak przyznaje starszy mężczyzna, kierowca alfy był pod wpływem alkoholu dlatego porzucił samochód i uciekł przed przyjazdem policji.

Utrudnienia, remonty, korki, kolizje, wypadki, objazdy i... wiele wiele innych.

Na naszym portalu działa już RAPORT DROGOWY. Każdy z Was może bezpośrednio na stronę dodać informacje, zdjęcie, czy komentarz. Raport jest tworzony przez kierowców i dla kierowców. I co najważniejsze, nie trzeba będzie być w żadnej grupie czy posiadać fb!

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!