Zdarzenie z udziałem motocyklisty i rowerzystki [zdjęcia]

12 września 2017, 16:14, red
fot. Taxi Askana
Do zdarzenia z udziałem motocyklisty i rowerzystki doszło we wtorkowe popołudnie na rondzie Ofiar Katynia w Gorzowie. Kobiecie na szczęście nic poważnego się nie stało, natomiast motocyklista został ukarany mandatem.

Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na naszym facebookowym profilu gorzowianin.com od kierowcy Taxi Askana. Około godz. 14.30 na rondzie Ofiar Katynia od strony Alei Ruchu Młodzieży Niezależnej doszło do zdarzenia z udziałem motocyklisty i rowerzystki.

- Kobieta razem ze swoim mężem jechała rowerami ul. Walczaka od strony parku Kopernika. Na przejeździe rowerowym został zahaczona przez motocykl, który zjeżdżał z ronda w Aleję Ruchu Młodzieży Niezależnej. Na szczęście kobiecie nic poważniejszego się nie stało. Jednak doszło do przepychanki pomiędzy mężem kobiety, a motocyklistą – opowiada Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Motocyklista za "potrącenie" rowerzystki został ukarany mandatem karnym w wysokości 250 zł oraz 6 punktami karnymi. Natomiast jeżeli chodzi o bójkę pomiędzy mężczyznami, to policja będzie prowadzić czynności wyjaśniające. Jak opowiadają świadkowie, to mąż kobiety rzucił się z pięściami na motocyklistę.

Utrudnienia, remonty, korki, kolizje, wypadki, objazdy i... wiele wiele innych.

Na naszym portalu działa już RAPORT DROGOWY. Każdy z Was może bezpośrednio na stronę dodać informacje, zdjęcie, czy komentarz. Raport jest tworzony przez kierowców i dla kierowców. I co najważniejsze, nie trzeba będzie być w żadnej grupie czy posiadać fb!

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!