Zamknięte nowe rondo na Jagiełły

11 września 2017, 12:32, ak
fot. Marcin Kluwak
W poniedziałek z ruchu została wyłączona ulica Jagiełły. Na odcinku od ul. Dzieci Wrzesińskich i Drzymały do ul. Warszawskiej oraz na nowym rondzie będzie wykładana warstwa ścieralna asfaltu. Prace potrwają dwa dni.

W poniedziałek 11 września i wtorek 12 września robotnicy zajmą się wylewaniem warstwy ścieralnej przy ul. Jagiełły na odcinku od ul. Dzieci Wrzesińskich i Drzymały do ul. Warszawskiej. Prace obejmą również nowe rondo koło białego kościółka. To oznacza utrudnienia dla kierowców.

W trakcie prowadzenia prac przejazd dla wszystkich kierowców będzie możliwy na wprost z ul. Warszawskiej w ul. Sikorskiego, z którego od środy korzystają autobusy MZK, wykorzystując zastępcze przystanki na ul. Sikorskiego. W związku z powyższym nadal zawieszone będą przystanki „Jagiełły” w obu kierunkach.

Natomiast objazd z ul. Jagiełły w kierunku ul. Warszawskiej wytyczony został ulicami Dzieci Wrzesińskich – Sikorskiego. Na ul. Drzymały na odcinku od ul. Łokietka do ul. Jagiełły odwrócony został kierunek ruchu. Ruch odbywać się będzie jednokierunkowo - od ul. Łokietka do ul. Jagiełły.

Po zakończeniu prac przy ul. Jagiełły i Warszawskiej, wykonawca planuje wykonanie warstwy ścieralnej na ul. Walczaka. W trakcie prac bitumicznych niezbędne będzie całkowite wyłączenie z ruchu ul. Walczaka, również dla osób dojeżdżających do posesji. Prace te zaplanowane są na środę 13 września.


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!