Tragiczny wypadek na S3 w Gorzowie [film i zdjęcia]

10 września 2017, 16:02, ak
fot. Anna Kluwak
Do wypadku doszło w niedzielne popołudnie na węźle Gorzów Południe. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe. Dwie osoby zginęły, a pięć zostało rannych.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com.

Do wypadku doszło około godz. 15.30 na 90 km trasy S3 tuż za węzłem Gorzów Południe w kierunku na Szczecin. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe - citroen oraz toyota. Wiadomo, że jedna osoba zginęła, a sześć zostało poszkodowanych. Na miejscu jest straż pożarna, policja oraz pogotowie. Po jedną z osób przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

AKTUALIZACJA

godz. 16.30 - Do wypadku doszło z winy kierowcy toyoty, który jechał od strony Szczecina w kierunku Skwierzyny i prawdopodobnie zasnął lub zasłabł za kierownicą. To doprowadziło do czołowego zderzenia z jadącym prawidłowo citroenem. Niestety w wyniku zderzenia, zginął na miejscu kierowca citroena - komentuje Marek Waraksa, naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Oprócz kierowcy, w citronie podróżowały jeszcze  dwie osoby, która zostały ranne. Kobieta z dzieckiem trafili do  gorzowskiego szpitala. Natomiast toyotą jechały cztery osoby - kobieta z mężczyzną oraz dwójka dzieci. Cała czwórka również została ranna i trafiła do szpitala - mężczyznę, który kierował toyotą zabrał śmigłowiec.

godz. 17 - Policjanci kierują samochody na węzłach Gorzów Południe i Gorzów Północ objazdem przez miasto. Droga S3 będzie zablokowana przynajmniej do godziny 20.

godz. 20.05 Droga po wypadku została odblokowana.

godz. 21.50 - Pomimo starań lekarzy, kierowca osobowej toyoty niestety zmarł w szpitalu - mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!