Lubuskie derby nie na Śląskiej, ale na Olimpijskiej

10 września 2017, 10:00, red
Do Gorzowa przyjeżdża Falubaz. Tym razem nie chodzi o żużel, ale o piłkę nożną. Derby ziemi lubuskiej odbędą się tym razem przy Olimpijskiej. Jest to impreza o podwyższonym ryzyku.

Emocji sportowych raczej zbyt wielu nie będzie, bo Stilon jest faworytem tego spotkania. To już 7 kolejka III ligi i gorzowianie po słabszym początku z meczu na mecz radzą sobie coraz lepiej. Podopieczni trenera Gołubowskiego wygrali ostatnio trzy trudne mecze i jeden zremisowali. To pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość.

Z drugiej strony barykady jest o wiele gorzej. Tam nastroje są odmienne, bo Falubaz po znakomitym starcie teraz przegrywa mecz za meczem. Drużyna z Zielnej Góry jest obecnie na 15 miejscu w ligowej tabeli. Gorzowianie nie lekceważą jednak żadnego przeciwnika i jak zapowiada szkoleniowiec Stilonu, jego zawodnicy grać będą z pełnym zaangażowaniem.

Na spotkanie obu lubuskich drużyn szykuj się też policja. Jest to mecz podwyższonego ryzyka, dlatego do Gorzowa przyjechało kilkanaście radiowozów, a przy drogach dojazdowych do naszego miasta stoją patrole.


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!