Piłka ręczna: Stal wygrywa na inaugurację

9 września 2017, 21:00, red
Na inauguracje ligi gorzowska Stal wygrywa z Mazurem Sierpc 31:18. Gorzowianie pokazali, że są silnym i zgranym zespołem.

- Dostaliśmy lanie i zasłużyliśmy na to – mówił w wywiadzie dla Radia Zachód szkoleniowiec drużyny z Sieprca Marek Listkowski. Faktycznie, gorzowianie od samego początku kontrolowali przebieg spotkania i nawet na chwilę nie pozwolili przeciwnikom zbliżyć się do remisu.

- Zagraliśmy tak jak chciałem, może nie wszystko wyszło, ale najważniejsze jest to że zespół utrzymał koncentrację i zatrzymaliśmy drużynę przeciwną – tłumaczył szkoleniowiec gorzowskiej drużyny Dariusz Molski. - Wyeliminowaliśmy ich najsilniejszą broń, czyli grę jeden na jeden – dodał.

Mazur Sierpc: Strześniewski -  Prątnicki A. 5, Rutkowski 3 (1/1), Piórkowski 3, Lisicki 3, Pakulski 2, Królikowski 1, Krydziński 1, Domżalski, Iwiński, Kozłowski, Białaszek, Prątnicki D., Wiśniewski, Wolski, Romatowski.

Stal Gorzów: Nowicki, Marciniak – Kryszeń 6, Bronowski 4, Stupiński 4 (1/1), Bekisz 4, Chełmiński 3, Serpina 3, Starzyński 2, Mariusz Smolarek 2, Droździk 1, Kłak 1, Gałat 1, Marcin Smolarek, Śramkiewicz, Turkowski.

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!