Z PUK-a Linus, w odwodzie Craig Cook?

21 sierpnia 2017, 19:45, red
fot. Dawid Nowakowski
Półfinał ze Spartą bez Nielsa Kristiana Iversena? Wszystko na to wskazuje, bo leczenie Duńczyka może potrwać nawet 6 tygodni. PUK-a ma zastąpić Linus Sundstroem, chociaż sternicy gorzowskiego klubu rozglądają się za innym zawodnikiem.

Jak do tej pory Linus nie zawodził. W trakcie sezonu Szwed najpierw zastępował Kasprzaka, później wskoczył w miejsce kontuzjowanego Vaculika. Teraz przygotowuje się do decydującej rudny rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Polski. Przed nimi nie lada wyzwanie, bowiem Sparta w tym sezonie jest wyjątkowo silna i przez wielu wskazywana jest jako główny pretendent do mistrzowskiej korony.

Nieoficjalnie mówi się, że klub z Gorzowa szuka przed play-offami wzmocnienia. Sternicy Stali mają prowadzić rozmowy między innymi z Craigiem Cookem, zawodnikiem brytyjskiego zespołu Belle Vue Aces. To on kilka dni temu w meczu z Rye House Rockets, w którym występuję Krzysztof Kasprzak, zdobył aż 19 punktów.

Sam Iversen półfinały i ewentualne finały oglądać będzie z trybun lub w telewizji. Jak poinformował na swoim profilu klub z Gorzowa, złamaniu uległ guzek większy kości ramiennej. Według lekarzy przerwa może potrwać do sześciu tygodni. W tej chwili Niels jest transportowany do kliniki w Poznaniu. Przypomnijmy, Iversen doznał poważnej kontuzji w ostatnim meczu rundy zasadniczej z drużyną z Częstochowy.

 

Ankieta

Czy Stal Gorzów obroni tytuł mistrza Polski na żużlu?

  • Tak, wygrają finał i zdobędą złoto61.68%
  • Nie, przegrają w meczu finałowym12.2%
  • Nie, nie dostaną się nawet do finału18.77%
  • Nie interesuje się żużlem7.35%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 762


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!