Weekend pełen wrażeń z Krasnal Europarkiem [KONKURS]

21 sierpnia 2017, 18:42, ak/inf. prasowa
fot. materiały promocyjne
Już w ten weekend w Gorzowie pojawi się znany i lubiany lunapark – Krasnal Europark. To oznacza, że plac przy Wale Okrężnym na 3 dni zamieni się w wielkie wesołe miasteczko. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania będą karnety.

Europark Krasnal to ceniona od lat marka i najlepsze wesołe miasteczko ostatnich sezonów. To laureat licznych nagród, doceniany zarówno przez sympatyków wesołych miasteczek oraz specjalistów i znawców, tworzących portale branżowe. Rozrywkowe przedsiębiorstwo prowadzone jest przez Państwa A.M. Zielińskich i funkcjonuje na polskim rynku rozrywki już od ponad 30 lat.

Na renomę lunaparku składają się przede wszystkim oryginalne urządzenia oraz karuzele chociażby takiej marki jak niezastąpiony Huss, różnorodność ofertowa - dostępne urządzenia zarówno dla najmłodszych, dzieci, młodzieży i dorosłych a także profesjonalna obsługa i pasja tworzenia jednego z największych i najciekawszych wesołych miasteczek w Polsce.

Już w piątek 25 sierpnia Europark Krasnal przyjedzie do Gorzowa i rozstawi się na placu przy Wale Okrężnym. Z atrakcji lunaparku będzie można skorzystać do niedzieli 27 sierpnia. W piątek od godz. 14 oraz w sobotę i niedzielę od godz. 11.

Razem z Krasnalem czeka na wszystkich jeszcze więcej emocji - na zakręconym maksymalnie i do granic możliwości Break Dancerz'e oraz wiele ekstremalnych wrażeń, na wirującej i zapierającej dech w piersiach łapie Project 1. Każdy może wzbić się niczym ptak na rodzinnej karuzeli Hollywood, przypominającej klasyczny Diabelski Młyn, a także poczuć wiatr we włosach podczas jazdy na długiej na prawie 30 metrów kolejce górskiej.

To jednak nie wszystko, ponieważ Krasnal Europark to ponad 20 urządzeń i karuzel do wyboru a dodatkowo również Euro-Bungee, suchy basen, trampoliny, strzelnice, loterie, bujaki, cymbergaje, urządzenia sprawnościowe. Nie zabraknie także pamiątek, balonów, zabawek dla najmłodszych, popcornu i cukrowej waty. Więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

KONKURS

Mamy dla Was do wygrania 6 pojedynczych karnetów – 1 karnet to trzy przejazdy na dowolnie wybranych karuzelach.

Co trzeba zrobić? Odpowiedzieć na pytanie – Kogo i dlaczego zabrałbyś/zabrałabyś do Krasnal Europarku?

Odpowiedzi należy umieścić pod tym artykułem zamieszczonym na facebookowym profilu gorzowianin.com. Macie czas do czwartku 24 sierpnia do godz. 21. Wygrywa sześć najciekawszych odpowiedzi.  

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x