Ulica Cichońskiego zostanie zamknięta

17 sierpnia 2017, 18:20, ak
fot. Anna Kluwak
W czwartek wieczorem zostanie zmieniona organizacja ruchu w centrum Gorzowa. Chodzi o skrzyżowanie ul. Warszawskiej i Cichońskiego. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami i objazdami.

Wykonawca przebudowy ul. Warszawskiej przystępuje do kolejnego etapu prac. Tym razem, w czwartek 17 sierpnia w godzinach wieczornych zostanie otwarty odcinek ul. Warszawskiej od skrzyżowania z ul. Cichońskiego w kierunku ronda Santockiego.

Jednocześnie prace rozpoczną się na ul. Cichońskiego – droga zostanie w całości wyłączona z ruchu. Bez przejazdu będzie też odcinek ulicy Teatralnej od ul. Szkolnej w kierunku Cichońskiego) oraz ulicy Spichrzowej od ul. Herberta do Cichońskiego.

W ramach zmiany organizacji ruchu zapewniony będzie wyjazd z ul. Szkolnej w Warszawską oraz w pełni będzie przejezdne skrzyżowanie ul. Ogrodowej z Warszawską.

Likwidacji ulegnie przystanek autobusowy zlokalizowany na ul. Warszawskiej przed skrzyżowaniem z ul. Szkolną w kierunku ronda Santockiego. Najbliższe przystanki dla linii kierujących się na Os. Górczyn tj. linie nr 107, 124, 125, 126, 135, 501 oraz T1, 113, 122 znajdują się na ul. Jagiełły –„Jagiełły” (po stronie muru obronnego) oraz na ul. Warszawskiej – „Muzeum”. Przystanek „Plac Staromiejski” w kierunku centrum pozostaje bez zmian.

Wykonawca zadeklarował, że w miarę możliwości - w zależności od postępu prac i charakteru robót udostępni przejazd mieszkańcom do posesji zlokalizowanych przy ulicy Cichońskiego.


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!