Narkotyki w mieszkaniu pary gorzowian [zdjęcia]

11 sierpnia 2017, 13:26, red
fot. KWP
Policjanci z Gorzowa zatrzymali parę 32-latków, którzy posiadali znaczne ilości narkotyków w miejscu zamieszkania. Kobieta i mężczyzna zostali aresztowani. Grozi im do 10 lat więzienia.

Policjanci zajmujący się przestępstwami narkotykowymi natrafili na trop przestępczej działalności kilka tygodni temu. - Praca operacyjna doprowadziła do zatrzymania mieszkańców Gorzowa. Kiedy policjanci zebrali niezbędne informacje, postanowili zaskoczyć podejrzanych w mieszkaniu. Ci nie spodziewali się takiej wizyty – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej policji w Gorzowie.

W środę 9 sierpnia policjanci weszli do mieszkania zajmowanego przez parę 32-latków i dokładnie je przeszukali. Znaleźli tam 1,2 kilograma marihuany, ponad 200 gramów amfetaminy i tabletki ecstasy. Policjanci zabezpieczyli także wagę. Czarnorynkowa wartość zabronionych substancji to około 80 tys. zł. Zatrzymana para 32-latków już wcześniej była znana policjantom.

Jeszcze tego samego dnia kobieta i mężczyzna trafili do gorzowskiej komendy. Zostały im przedstawione zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości narkotyków. Grozi im do 10 lat więzienia. W ich sprawie policja złożyła wniosek do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztu.  

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!