W Stilonie idzie "nowe"

11 lipca 2017, 13:44, red/inf. prasowa KS Stilon
Stilon ma nowy zarząd. Prezesem piłkarskiego klubu z Gorzowa został Marek Safanów. Nowe władze rozpoczęły swoją pracę od spotkania z piłkarzami i sztabem trenerskim.

Na internetowej stronie klubu podany został nowy skład zarządu KS Stilon. Prezesem został pochodzący ze Szczecina Marek Safanów.

Marek Safanów - pochodzi ze Szczecina, związany silnie ze środowiskiem piłkarskim okręgu zachodniopomorskiego, funkcjonujący dotychczas w strukturach piłki nożnej na szczeblu centralnym, posiadający studia wyższe na kierunku: Fizjoterapia)

Norbert Sawicki - adwokat o specjalności prawo administracyjne i budowlane, od lat związany z piłką nożną, prowadzący własną działalność gospodarczą, szczecinianin

Robert Stanisławski - od lat związany ze Stilonem Gorzów, dotychczas pełnił w klubie funkcję kierownika pierwszej drużyny

Nowe władze rozpoczęły swoją pracę od spotkania z piłkarzami i sztabem trenerskim. W bieżącym tygodniu odbędzie się konferencja prasowa podczas, której obecny będzie Zarząd klubu. Więcej szczegółów dotyczących planu rozwoju Stilonu Gorzów, o jego perspektywach, szansach i wyzwaniach powie nowy prezes.


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!